Teknik Servis

Ücretsiz Keşif ve Projelendirme

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyaçlarınıza yönelik olarak teknik personel tarafından yerinde inceleme ve raporlama yaparak en uygun sistemin belirlenerek, kurulacak olan sistemden %100'lük verim alınmasını sağlamak.

Telsiz Cihazlarının Onarımı

Laboratuvarımızda Motorola'nın orjinal yedek malzemeleri kullanılarak cihaz tamirleri gerçekleştirilmektedir.Uygun fiyat politikamız, kaliteli yedek malzeme ve deneyimli personel ile müsteri hizmeti vermek Gelişim'in iş anlayışıdır.

El Telsizleri

Firmanız bünyesinde kullanılan muhtelif markalardaki el telsizlerinizin tarafımıza arıza bildirimi yapıldıktan sonra İstanbul içinde bulunan projelerinizden dış servis personelimiz tarafından alınan İstanbul dışındaki projelerinizden kargo yolu ile laboratuarımıza girişi yapılan cihazlarınızın 24 saat içinde fiyatlandırılması yapılarak onayınıza müteakip çalışır durumda tarafınıza ulaştırılmasını sağlamak.

Araç ve Sabit Telsizleri

Firmanız bünyesinde kullanılan muhtelif markalardaki araç ve sabit telsizlerinin tarafımıza arıza bildirimi yapıldıktan sonra İstanbul içinde bulunan projelerinizdeki cihazlarınıza yerinde müdahale edilerek onarımının tamamlanması , İstanbul dışındaki projelerinizdeki cihazlarınızın kargo yolu ile laboratuarımıza girişi yapıldıktan sonra 24 saat içinde fiyatlandırılması yapılarak onayınıza müteakip çalışır durumda tarafınıza ulaştırılmasını sağlamak.

Röle Cihazları

Firmanız bünyesinde bulunan röle cihazlarınızın arıza bildirimi yapıldıktan sonra yerinde veya laboratuarımızda müdahale edilerek onarımının tamamlanmasını sağlamak.

Telsiz Cihazlarının Bakımı

Firmanız bünyesinde kullanılan muhtelif markalardaki el telsizlerinin , araç ve sabit telsizlerinin , rölelerin periyodik bakımları tarafımıza bakım talebi yapıldıktan sonra İstanbul içinde bulunan projelerinizden dış servis personelimiz tarafından İstanbul dışında bulunan projelerinizden kargo yolu ile gelen telsiz cihazlarınızın laboratuarımıza girişi yapıldıktan sonra 24 saat içinde bakımının tamalanarak tarafınıza ulaştırılmasını sağlamak.